Parim tegevusse suunaja – kalendermärkmik Eduplaneerija 2020


Eesmärkide saavutamine sõltub tegevustest, mida sa teed.
Tegevuste ära tegemine või tegevuste edasilükkamine sõltub kujutluspildist sinu peas ja teadvuses.
Eduplaneerija on loodud selleks, et luua selge kujutluspilt sinu teadvusse ja seeläbi õpetada sind tegutsema
eesmärgipäraselt, järjepidevalt ja progressiivselt.

Üks ja ainus loomisprotsessi järgiv kalendermärkmik.

Kasuta ja tegevused saavad tehtud!

"Lõin endale Eduplaneerija olukorras, kus mul oli eesmärk, mida ma tahtsin saavutada, kuid puudusid tegevused, mis mind selle eesmärgi poole oleks viinud. Vajaka jäi motivatsioonist teha mugavustsoonist väljas olevaid tegevusi ning selgusest, miks ma neid tegevusi tegema pean. Edasilükkamine oli igapäevane.

 

Eduplaneerija eesmärgiks sai hoida fookust ja motivatsiooni. Luua seoseid tänase tegevuse ja tulevikus saadava kasu vahele. Tulemus oli hämmastav. Mõtteviisi muutus ootamatu."

– kalendri autor mõttetreener Helina Mägi

Näe selgust oma mõtetes.

Tee eesmärgipäraseid tegevusi.
Loo kasulikke harjumusi.
Mõõda tulemusi, mis on olulised

Kasva ja võida!


Tutvustame fantastilist tööriista kalendermärkmikku Eduplaneerija, mis aitab sul võita iga päev
ja loob pikaajalist edu ükskõik millises valdkonnas.

TUTVUSTAME EDUPLANEERIJAT

Planeeri oma aasta, kujunda nädal ja saavuta oma suurimad eesmärgid!

Tööriistad, mis aitavad saavutada sinu eesmärke.

TAHTMISTE VALIMINE

Sa ei tea, mida sa tahad?

On lihtne öelda "ma ei tea". Kuid "ma ei tea" ei ole kunagi olnud kasulik vastus.

Miks mitte järgmisel aastal otsustada, mida sa looma hakkad. Hakata liikuma, õppida end tundma, saada kogemusi eesmärkide seadmisel ja saavutada seda, mis sulle tõeliselt oluline on.

 

Eduplaneerija annab sulle näpunäiteid, millist tahtmist valida ja kuidas sellega töötada. Sina pead otsustama, mida sa tahad järgmisel aastal saavutada!

 

Eduplaneerijaga on isegi otsuse tegemine lihtne, sest tühjad leheküljed lausa ootavad täitmist. Sa ju tahad sinna midagi kirjutada.

AASTA PLANEERIMINE

Sa ei tea, kuidas oma eesmärki saavutada?

Ära lase teadmatusel end heidutada. Esimene samm on mõelda välja, mis peab uuel aastal juhtuma, et sa liiguksid oma eesmärgi poole.

 

Eduplaneerijas saad need sammud kõik kenasti kalendrisse märkida.

TEGEVUSKAVA KOOSTAMINE

Tegutsemine pole sinu tugevam külg?

See on ainult nii seetõttu, et sa pole veel kasutanud Eduplaneerijat.
Tegutsemine vajab kütust ja see kütus on seos sinu eesmärgi ja igapäeva tegevuse vahel.


Kui sa järgid Eduplaneerijas välja toodud protsessi ja täidad ära kõik lehed, tead sa täpselt kuhu üks või teine tegevus sind viima peab ja milliseid tulemusi see tegevus sulle tulevikuks loob.

 

Kui sa mõistad seoseid oma eesmärgi ja tegevuse vahel, pole motivatsiooni enam tarvis.

Eduplaneerija 2020 ilmub novembris. Kalendrit saad ette tellida alates septembrist 2019.

Eduplaneerija sisulehtede ülevaade

Eduplaneerija on parim EDU planeerija.

Kalendreid on piiratud koguses

Mul on kahju, kuid kalendreid ei jätku kõigile. Annan Eduplaneerijat välja alates 2010. aastast ja tavaliselt saab see otsa juba enne uue aasta saabumist. Telli kalender parem kohe.

Eduplaneerija väärtused

Eduplaneerija ei ole lihtsalt kalendermärkmik. See on elu muutev ülioluline tööriist igaühele, kes tahab väljendada oma tegelikku sisemist võimekust olla, teha, luua ja saavutada.


Kui sa väärtustad selgust mõtetes ja oma elus, eesmärgipärasust, järjepidevust kõiges, mida oled otsustanud ette võtta ja progresseeruvat ehk edasiliikuvat elustiili, on Eduplaneerija just Sulle loodud.

Selgus

Kujutluspildi kujundamiseks

Põhjus, miks sa liikunud ei ole, on selguse puudumine. Eduplaneerija lahendab selle probleemi. Eduplaneerijasse saad kirja panna oma südamesoovi.

Eesmärgistatus

Liikuma hakkamiseks

Oled pidevalt hõivatud, kuid aega ei jätku oluliste tegevuste tegemiseks. Vastus peitub eesmärkide teadvus-tamises. Eduplaneerijast leiad kõik oma eesmärgid ühest kohast.

Järjepidevus

Momentumi loomiseks

Tegutsed, kuid kaootiliselt. Ahhaa tulemuste loomiseks on vaja järjepidevust. Eduplaneerija on üles ehitatud nõnda, et järjepidevust on lihtne luua.

Progressiivsus

Tulemuste saavutamiseks

Kuid ka järjepidevusest jääb väheks, kui sa teed samu asju samal viisil. Suurepärase elu loomiseks vajad sa tagasiside. Ka tagasiside leiad sa Eduplaneerijast.

KALENDER SISALDAB

 • Kõik ühes elukujundus programm

  Eesmärkide seadmine ja saavutamine on samm-sammuline protsess. Igaüks, kes seda protsessi valdab, võib luua oma ellu kõik, mida iganes soovib. Eduplaneerija sisaldab seda samm-sammulist protsessi. Protsessi mõistmiseks saad küsida nõua ka Eduplaneerija Facebooki lehelt. Üleval on ka õppevideod kalendri kasutamiseks.

 • Eesmärgi loomise harjutused

  Eduplaneerija õpetab Sind valima eesmärki. Samuti seadma nii pikaajalisi, kui lühiajalisi eesmärke ning näitab seost tänaste tegevuste ja sinu poolt valitud eesmärgi vahel. See viimane on eriti oluline motivatsiooni hoidmiseks.

 • Aasta, kvartali ja kuu planeerimine ja tagasiside

  Eduplaneerijas saad sa planeerida oma aastat, kvartalit ja kuud. Nõnda oled juba pikaajaliselt kursis, kuhu sa suundud ning kokkuvõtteid tehes saad aru, kas oled õigel teel.

 • Nädala võit ja järjepidevuse loomise tabel

  Eduplaneerija abil saad luua positiivset mõtteviisi kasutades iganädalast võitude harjutust. Või luua endale positiivseid eesmärgipäraseid harjumusi järjepidevuse tabeli abil.

 • Kõvakaaneline spiraalköide mugavaks kasutamiseks

  Nüüd on Eduplaneerija kõvakaaneline. Lisaks on kalendris ka järjehoidja. Kalendri mõõdud on 155x180 mm ja mugavaks kasutamiseks on kalender köidetud metallist spiraaliga.

 • Riiklikud tähtpäevad ja kuufaasid

  Loomulikult on ühes kalendris välja toodud ka riigipüha ja riiklikud tähtpäevad. Samuti leiad Eduplaneerijast kuu faasid, lühendatud tööpäevad, suve- ja talveajale üleminekuks kella keeramise ajad.

 • Eesmärgikaart

  Soetades endale kalendri ettetellimusega enne 30.septembrit 2019, saad kingituseks kaasa eesmärgikaardi. Eesmärgikaart on imeline abivahend oma südamesoovi ellukutsumiseks. Kaardile saad kirjutada täpselt sõnastatud unistuse ja seda endaga alati kaasas kanda. Südamesoovi kirjapanekul ja pideval kordamisel, millega kaasneb ka eesmärgipärane tegevus, on maagiline mõju nii sinu teadvuse vaimsele ettevalmistusele kui eesmärgi füüsilisele tulemusele.

Kust ma Eduplaneerijat
osta saan?

Eduplaneerijat saab ette tellida siit samalt lehelt kuni 30. novembrini 2019.

Kalender jõuab raamatupoodidesse novembrikuu lõpus.

  E D U P L A N E E R I J A   1

  Eduplaneerija kaktusega.

  Sul on võimalus valida kahe Eduplaneerija kaanekujunduse vahel. Vali kaunis värviline kaktus või täpsust kujutava kellaga kalendermärkmik.

  E D U P L A N E E R I J A   2

  Eduplaneerija kellaga.

  Mõlemad märkmikud on kõvade kaantega. Kalendris on 160 maitsekalt kujundatud lehekülge ja lisatud on ka järjehoidja. Mõõdud 155 x 180 mm (l x k), spiraalköide.

   

  2009-2020 © Mõttetreeningud OÜ