Oled Sa muutuseks valmis?

Bob Proctori poolt Litsenseeritud Lifesuccess konsultant ja the Life Coach School Sertifitseeritud Kaalu ja Life Coach Helina Mägi õpetab Sulle oskust viia ellu võimatuna näivaid unistusi õpetades Sind uut moodi mõtlema.

 

Kuna igasuguse tulemuse saavutamiseks on olulised eesmärgipärased tegevused ja järjepidev tegutsemine, siis neid põhimõtteid toetab Helina poolt läbiviidav kuupõhine coachingprogramm IPMT, st Igapäevane mõttetreening.

KLIKKA JA LOE HELINA MÄGI KOHTA

Mõte on kõik, mida sa vajad!

Ma imetlen seda, kuidas sa oma elust ja tegevustest leiad alati õppematerjali – see on väga eriline, Helina. See isiklikkus on tähtis, väga tähtis. Sa oled see farmatseut, kes proovib ise kõik ravimid esiteks enda peal läbi. Enamgi veel: Sa lood uued ravimid enda probleemidele lahendust otsides.

Kerttu Soans-Tammisto

Kirjanik, maalikunstnik

Mis kasu saan ma mõttetreeningust?

Paljud inimesed arvavad, et asjad lihtsalt juhtuvad või et mul oli õnne, kui mul õnnestus midagi saavutada. Mõttetreening näitab, et kõikide tulemuste taga oled Sina. Sa oled teinud teatud asju teatud viisil ja see on toonud Sulle tulemuse, mida Sa täna naudid. Mõttetreening õpetab kuidas Sa oled loonud need tulemused, mida Sa täna oma elus näed ja kuidas Sa saad luua tulemusi, mida Sa soovid.

– Helina Mägi, mõttetreener


MIDA MA ÕPETAN?


Ma õpetan Sulle kuidas luua suhteid iseendaga nii, et saaksid alati toetuda enda sisemisele tarkusele.

Ma õpetan Sulle kuidas kasutada oma soove ja tahtmisi (eesmärke), et ellu viia võimatuna näivaid ideid.

Ma õpetan Sulle kuidas panna oma keha tegema eesmärgipäraseid tegevusi, isegi kui sa ei taha.

e-koolitus Kuidas mõelda nii, et kaal langeks?

Kaaluseminar õpetab milline mõttemuutus on vajalik, selleks et kaalust allavõtmine oleks meeldiv ja püsivalt tulemuslik kogemus.

Avatud Suhtlus kõne

Kui Sa pole kunagi kogenud, mida tähendab coaching, siis Avatud Suhtlus kõnes on Sul suurepärane võimalus mõista selle uue kiiresti kasvava teenuse väärtust. Kõnes on Sul võimalus saada vastus konkreetselt iseenda küsimusele või kuulata teisi ja saada samal ajal iseenda kohta väärtuslikke teadmisi. Tule osale põnevas coachingkõnes! See on tasuta.

Viid ellu oma eesmärki ...
... ja soovid sellel teekonnal järjepidevat tuge või otsid personaalset Life Coachi?