MÕTTETREENING


Kui sa ei tea, mida sa tahad,

pole sul võimalik seda saada.

Kui sa julged otsustada, mida sa luua tahad, on kõik võimalik.

Olen mõttetreener Helina Mägi.

Kallis sõber,

 

Kui sina oled see, kes ei saa oma peast mõtteid "ma ei tea, mida ma tahan", "ma pole kindel, et minu valik on õige", "ma ei tea, kust alustada", siis see kiri siin on sulle, sest kui mina oleksin 12 aastat tagasi teadnud seda, mida ma tean täna, siis siit oleksin ma alustanud.

Meie probleem on "Ma ei tea".

Kui sa küsid endalt "mida ma tahan" ja vastus on "ma ei tea", oled sa loonud endale probleemi.

 

See probleem (loe: mõte) hoiab sind tagasi ega luba küsida elult seda, mida ihaldad.

 

Kõige tavalisemad mõtte-takistused on:

 • Ma ei tea, mida ma tahan
 • Seda, mida ma tegelikult tahan, ei ole mul niikuinii võimalik saavutada
 • Ma tean küll, mida ma tahan, kuid ma ei tea, kuidas seda saada
 • Ma ei tea millise unistuse ma valima peaksin

 

Kas mõni neist tundus tuttav?

 

Luba ma näitan sulle, kuidas leida iseenda seest üles see, mida sa tegelikult tahad ja ma luban sulle,
et see teadmine on sinus olemas
.

Unistuse Kiirtee kursus on ainult nendele,
kes on muutuseks valmis.

Kuna ma suhtun väga tõsiselt sellesse, mida ma teen ja ma pühendan end täielikult sellele, et aidata sul saavutada seda, mida sa tahad, siis ma ootan sellele kursusele osalema ainult neid, kes tõeliselt soovivad oma elus midagi muuta ja on valmis selle nimel ka pingutama.

 

Kui sa ei ole täna valmis panustama oma aega ega raha oma unistuse leidmisele, siis ka see on hästi, kuid sel juhul ei ole see kursus sinu jaoks.

 

Kui sinu jaoks on aga just täna see päev, mil muutus saab sinu elus alguse, siis reeglid on järgmised:

 

1) sul tuleb iga päev 30 päeva järjest kirjutada üks e-mail iseendale

2) sa pead olema valmis pühenduma ja järgima minu poolt antud soovitusi

 

Pakkusin esmakordselt seda võimalust 2013. aasta jaanuaris. Loe, mida Unistuse kiirtee kursuse läbinud kirjutasid:

 

Algul kahtlesin endas, kas suudan järjepidevalt unistusega tegeleda. Oli ka paar rasket päeva, mil ei osanud midagi kirjutada, kus kell oli palju ja uni tikkus peale, kuid sain endast võitu. Kui algul oli mõte, et saaks see 30 päeva kirjutatud, siis on kõik, siis praegu on mõte, et peaks selle asjaga ikka edasi tegelema.

Arvi

Kursuse jooksul muutus see, et ma leidsin aega kirjutada oma unistuste elust iga päev kasõi natuke. Ja mis kõige olulisem (kuna tegevused oli vaja ka kirja panna) siis peaaegu iga päev sai tehtud mingi tegevus, mis oli otseselt seotud unistuste elu poole liikumisega.

Vilve

Liitusin, sest tundsin, et vajan elu muutust. Ma ei olnud aga päris kindel, kuidas oma elu muuta. Nii et see kursus oli algusest peale minu jaoks nii järele mõtlemiseks kui ka muutus ise. Tahtsin midagi teha, et asjad liikuma hakkaksid ja sattusingi õigel ajal õige info peale.

Kadri

Kokkuvõttes andis kursus julgust ja õpetas nägema, et võimalusi on rohkem, kui need, mida oma harjumuslikes raamides oskame näha. Samuti õpetas nägema mõningaid mittetegemisi, oma nõrku kohti, mida varem ei märganud (sh lõputu edasilükkamine) ja ... arenguvõimalust. Mõned väikesed õnnestumised andsid väga palju usku, et asi toimib ja kui tegutseda, siis tuleb ka tulemus.

Anu

Mida Unistuse kiirtee kursus sisaldab?

Kursus annab sulle võimaluse tegeleda oma unistusega iga päev. Kõik, mida sa vajad, et aktiveerida oma mõtlemine ja näha, mis sinu unistus on, on veidi teadmisi ja järjepidevus. Teadmised on minu poolt, kuid töö tuleb sul endal teha. Mina saan sind vaid toetada.

 

Nüüd, sa oled kuulnud, et järjepidevus on oluline, kuid kuna sa loed seda kirja siin, siis ma julgen arvata, et sa pole sellest päriselt aru saanud. See tähendab see, et järjepidevuse printsiip pole saanud sulle sinu poolt oodatud tulemusi luua. Aeg on seda muuta!

 

Selleks, et järjepidevuse hoidmine sulle kerge oleks, olen loonud sulle ainulaadse võimaluse, kus saad kasutada minu abi, et hakata liikuma oma unistuste elu poole. Usu mind, alustamine on väga oluline. Ma saan sind selles toetada.

 • Unistuse kiirtee kursusel kirjutad sa iga päev iseendale ühe e-kirja.
  Sinna kirja kirjutad sa kolm asja – (1) oma unistuse kirjelduse (2) mõne tegevuse, mida sa oma unistuse jaoks või unistuse leidmiseks tegid ja (3) mille üle sa tänulik oled. Kirja võid saata ka mulle unistus[@]mottetreening.ee.

 • Kursusega liitudes saad minult viis innustus- ja toetuskirja, mis aitavad sul järjepidevust säilitada ja jagavad kasulikke nõuandeid. Need kirjad sisaldavad soovitusi nagu mida teha, kui ma ei tea, mida ma tahan; kuidas oma unistust kirja panna; mida teha, et unistus ei jääks vaid sõnadeks; ja muid unistusega seotud kasulikke näiteid ja informatsiooni. Samuti selgitan sulle kuidas loomisprotsess toimib ja kuidas sina saad seda oma unistuste leidmisel ja elluviimisel kasutada.

 • Kursuse jooksul on sul võimalus osaleda ühel 20-minutilisel nõustamisel minuga ja personaalselt. Kuidas kõnes osaleda, selle kohta kirjutan sulle eraldi kirja, kui oled kursusega liitunud. See kõne on tasuta!

 • Kuna minu suurim väljakutse on hoida sind järjepidevalt kirjutamises, siis olen lisanud kursusele ka kaks kontrolltööd, mis peaks aitama sul kohusetundlikult õppida. Need kontrolltööd on heatahtlikud ning osa sinu õppeprotsessist.

 • Kursuse jooksul on sul võimalus küsida minult küsimusi sinus tekkiva segaduse või arusaamatuse kohta. Selleks võid saata mulle kirja või sisestada küsimuse otse kursuse lehele.

Täna ainult € 79  € 49.00​

Ma pakun sulle täielikku 30-päevast tagastusgarantiid, seega on tegu riskivaba investeeringuga!

Sa võid osaleda kursusel 30 päeva – terve kursuse, saata iga päev mulle oma unistuse kirjelduse ja
kui sulle ei meeldi, küsida kursuse lõppedes oma raha tagasi.

Ma tean nüüd täpselt, mida ma tahan ja tean, kuidas seda saada! Tänu kursusele! Eks ma teadsin ennegi, kuid kogu pilt oli muutunud üpris uduseks, olin ennast kaotamas. Olin! Tänu kursusele sain kaasa puhta energia edasi tegutsemiseks. See on imehea tunne!

Anne, kursusel osaleja

 

2009-2020 © Mõttetreeningud OÜ