Helina Mägi audioblogi 

Tahan tegutseda.

Hei, olen Helina. Ma aitan Sind tegutsema, et saaksid saavutada imelisi eesmärke. Räägin sellest, kuidas me eesmärke saavutame ja mida on vaja keha juhtimiseks teada. Õpetan enesejuhtimise oskusi iseenda tundma õppimise kaudu.

Kuidas seada eesmärki, mis aitab mind tegutsema? Osa 2

Tegutsemise eelduseks on kolm olulist ideed.

Kuidas seada eesmärki, mis aitab mind tegutsema? Osa 1

Räägin sulle kolmest mõtteviisist, mis aitab sind tegutsema.

Ma saan hakkama

Mõte "Ma saan hakkama" võib sisadada palju rohkemat, kui see ilus fraas. Tänases episoodis räägin sellest, et me ei saa sageli aru, mida me endale räägime.

Valime eesmärki

Eesmärgi valimine on hästi lihtne. Kahjuks teeme me selle enda jaoks liiga keeruliseks. Räägin siin audioblogis eesmärgi valimise lihtsusest.

4 põhjust, miks me ei saa seda, mida me tahame

Selles imelises universumis on kõik võimalik. Mul on võimalik valida elu, mida ma armastan ja mida ma tahan elada. Kuid selleks on mõned reeglid. Räägin sulle neljast kõige enam levinud põhjusest, miks nii paljud meist ei loo endale elu, mida nad tegelikult tahavad.

Tegevusetuse tegelik põhjus

Tegevusetus tapab unistused, mille saavutamine oleks tegelikult võimalik. Tegevusetus on probleem, mille tegelikke põhjuseid mõistavad vaid vähesed. Tahan jagada sinuga väga olulist teadmist, mille kasutamine aitab sul tegevusetusest võitu saada!

Mõttetreeningud OÜ

reg.nr. 11675652

 

info@mottetreening.ee

MÕTTETREENINGUST


Mõttetreening on enesejuhtimise oskus, mis tegeleb mõtete, tunnete ja tegevuste teadliku juhtimise ja soovitud tulemuste loomisega.